SENTENCJE

 Na tej stronie znajdują się myśli, cytaty, wersety z Pisma św, świętych oraz pisarzy. Są to zdania które codziennie podnoszą mnie na duszy, wspierają w trudnych chwilach. 
Kto wie? Może i ty znajdziesz w tym zestawie coś dla siebie :)

Ten cytat od dawna zdobi moją ściankę '' wsparcia'' . Dzięki niemu wiem, że człowiek ciągle zmaga się z dobrem i złem, nic z tego nie jest wieczne. Szczególnie przydaje się gdy jakaś sytuacja mnie przytłacza, mobilizuje mnie to do pozytywnego myślenia. Jeszcze przecież wiele etapów mam do przeżycia, prawda? Większość osób które znam, mówią : Nie chcę marzyć, upadek z najwyższego szczebla drabiny bardzo boli. Wtedy bronię marzeń ! Wiele razy spadłam i będę nadal, jednak wolę wspiąć się przynajmniej na jeden szczebel , bo przecież zawsze jest z niego lepszy widok niż z ziemi. Warto marzyć. 


  Ten werset z Pisma mam grubo zaznaczony, każde słowo ma w sobie tyle siły i wsparcia jakie ja zazwyczaj potrzebuje. Dużo nie trzeba pisać, wszystko jest zawarte w poniższych zdaniach.  On Jest i kocha nas miłością nieskończoną. 


Te słowa staram się nosić w sobie codziennie. Cokolwiek ma się wydarzyć, cokolwiek mam przeżyć Pan czuwa nade mną i nie dopuści na nic czego nie byłabym wstanie podołać.
Kolejne z serii, popatrz jak Pan Cię kocha.


Parę zdań z Dzienniczka św. Faustyny 
BIBLIA

,, Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! '' Mt 7, 14

DZIENNICZEK

Łaski z Mojego miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest- ufność. Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma.