Bóg

Decyzje

15:49

decyzje

Od pewnego czasu w mojej głowie rodzą się pomysły. To jedne z tych, które mogą jakoś zmienić moje życie. Jednak równo-legnie z tym staram się drastycznie znajdować negatywne strony całego przedsięwzięcia. Dlaczego? 

,, Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie ''

Chociaż całe nasze życie składa się z mniej i bardziej ważnych decyzji , to nie uzyskamy usprawiedliwienia podczas błędnego wybrania- chociażby przez nasz wiek. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam słowa ewangelisty Mateusza, zadecydowałam, że nigdy nie zaprę się Boga. Mimo różnych środowisk w jakich przyszło mi się znaleźć i ich oceny wiary, nie bałam się, a co najważniejsze nie wstydziłam się mówić o Bogu. Oczywiście, podczas przedstawienia się, nie wspominam o swojej wierze, ale dziwnym zbiegiem okoliczności, prawie zawsze zostawałam o nią zapytana - wtedy, mogłam się przyznawać .

(kwintesencja) 1.30 -3.40  


Stąd też moje zdziwienie, kiedy chociażby prozaiczne decyzje ustosunkowuje do ludzi/otoczenia w którym żyje. W tym momencie otwarcie przyznaje, że boję się ''zadziałać'' z czymś co wierci mi już od roku dziurę w brzuchu, tylko dlatego,  że wstydzę się opinii! 
DZIŚ mówię tym obawom stanowcze, nie ! Ile rzeczy, sytuacji, ludzi mogłabym nie poznać tylko z tego powodu ? Może właśnie tego chce Pan ? Może tak mam wypełnić swoje zadanie ? Dlaczego mam więc to marnować i po wielu latach zastanawiać się, jaki byłby z tego rezultat, jeśli mogę PO PROSTU spróbować ? Nie pozwólcie by waszym życiem panował strach - bo jego panem jest diabeł - A MY jesteśmy dziećmi Króla Wszechświata. Zmotywowałam się i już jutro stawiam pierwsze kroki w moim pomyśle. Skoro na ten blog '' chorowałam '' półtora roku i w końcu się udało.

DO PRZODU - NIE BĄDŹMY JAK KWOKA 

Z tym krótkim, ale treściwym artykułem Was pozostawiam.
Mój subiektywny post niech zainspiruje.

You Might Also Like

2 komentarze

 1. No nagłówek masz naprawdę intrygujący :D Małe zauroczenie jest, no nie powiem.. :D

  A czego się obawiasz? Opinii ludzi? jaka będzie reakcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wstępie, chciałabym Cię serdecznie powitać na moim blogu ! :)
   Tak jak wspomniałam w poście, to ludzie dominowali moje decyzje, chodź walczę z tym muszę też oddzielic dumę od dobrych rad. To trudne- ale wykonalne ! :)

   Usuń

BIBLIA

,, Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! '' Mt 7, 14

DZIENNICZEK

Łaski z Mojego miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest- ufność. Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma.